Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Kolešovice 29, Kolešovice

2 200 000 Kč

42 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 971 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 838 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 838 m²

Zahrádky 486, Dolní Bousov

6 599 000 Kč

31 424 Kč/m2

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  dům 67 m², pozemek 550 m²Prodaný  dům 67 m², pozemek 550 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 550 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 550 m²

Prodaný dům 67 m², pozemek 550 m²

Hlavní 98, Mělnické Vtelno

3 200 000 Kč

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 159 m²Prodaný  byt 3+kk 159 m²
Prodaný  byt 3+kk 159 m²
Prodaný  byt 3+kk 159 m²

Prodaný byt 3+kk 159 m²

B. Němcové 1754, Hostivice

9 600 000 Kč

60 377 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla

Prodáno 10.3.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 472 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 472 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 472 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 472 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 472 m²

Potoční ev. č. 35, Žandov

1 795 000 Kč

35 900 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Lidická 1646, Slaný

5 150 000 Kč

76 866 Kč/m2

Prodáno 10.3.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Vašíčkova 3044, Kladno

3 800 000 Kč

70 370 Kč/m2

Prodáno 7.3.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Vosykova 414, Řevničov

4 480 000 Kč

4 200 000 Kč

67 742 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Prodáno 7.3.2025

Prodaný  byt 1+1 43 m²Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²

Prodaný byt 1+1 43 m²

Rakouská 547, Milovice - Mladá

2 800 000 Kč

2 570 000 Kč

59 767 Kč/m2

Prodáno 7.3.2025

Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1127 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 1127 m²

Škvorecká 725, Úvaly

10 990 000 Kč

9 400 000 Kč

68 116 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
1...626364...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 971 nemovitostí