Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 870 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 870 m²

Kroučová 106, Kroučová

4 490 000 Kč

24 944 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 973 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 51 m²Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²

Prodaný byt 2+kk 51 m²

Lesní 65, Holubice - Kozinec

6 000 000 Kč

117 647 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 171 m², pozemek 1055 m²Prodaný  dům 171 m², pozemek 1055 m²
Prodaný  dům 171 m², pozemek 1055 m²
Prodaný  dům 171 m², pozemek 1055 m²

Prodaný dům 171 m², pozemek 1055 m²

K Oboře 248, Jesenice - Osnice

16 200 000 Kč

94 737 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 96 m²Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²

Prodaný byt 3+kk 96 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

7 499 000 Kč

7 200 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 3.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 34 m²Prodaný  byt 2+kk 34 m²
Prodaný  byt 2+kk 34 m²
Prodaný  byt 2+kk 34 m²

Prodaný byt 2+kk 34 m²

Kojetická 1025, Neratovice

3 250 000 Kč

95 588 Kč/m2

Prodáno 28.2.2025

Prodaný  dům 116 m², pozemek 418 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 418 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 418 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 418 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 418 m²

Macharova 348/12, Mělník

9 100 000 Kč

78 448 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 1189 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 1189 m²

Sazená ev. č. 68, Sazená

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 26.2.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Mírová 474/31, Milovice

2 700 000 Kč

67 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 26.2.2025

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Táhlá 1853, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

6 500 000 Kč

110 169 Kč/m2

Prodáno 26.2.2025

Prodaný  dům 279 m², pozemek 981 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 981 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 981 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 981 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 981 m²

Na Vyhlídce 857, Sulice - Hlubočinka

15 900 000 Kč

14 990 000 Kč

53 728 Kč/m2

1...636465...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 973 nemovitostí