Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

1 033 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 1454 m²

Budenín 36, Votice

5 950 000 Kč

4 950 000 Kč

27 049 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 975 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 270 m²

Pod Horkou 695, Strančice

14 500 000 Kč

113 281 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 67 m²Prodaný  byt 3+kk 67 m²
Prodaný  byt 3+kk 67 m²
Prodaný  byt 3+kk 67 m²

Prodaný byt 3+kk 67 m²

Gabčíkova 1075, Nehvizdy

8 900 000 Kč

8 900 000 Kč

132 836 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²

Prodaný dům 139 m², pozemek 1491 m²

Komenského 627, Zdice

6 300 000 Kč

45 324 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 4+1 80 m²Prodaný  byt 4+1 80 m²
Prodaný  byt 4+1 80 m²
Prodaný  byt 4+1 80 m²

Prodaný byt 4+1 80 m²

Antuškova 1494, Benešov

6 690 000 Kč

6 300 000 Kč

78 750 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1495 m²

Bílé Podolí 47, Bílé Podolí

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Křivoklátská 831, Nové Strašecí

3 370 000 Kč

91 081 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 258 m², pozemek 1500 m²Prodaný  dům 258 m², pozemek 1500 m²
Prodaný  dům 258 m², pozemek 1500 m²
Prodaný  dům 258 m², pozemek 1500 m²

Prodaný dům 258 m², pozemek 1500 m²

Polní 376, Doksy

17 900 000 Kč

69 380 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 75 m²Prodaný  byt 3+kk 75 m²
Prodaný  byt 3+kk 75 m²
Prodaný  byt 3+kk 75 m²

Prodaný byt 3+kk 75 m²

U Dráhy 314, Chýně

7 987 000 Kč

106 493 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaná  vila 312 m², pozemek 712 m²Prodaná  vila 312 m², pozemek 712 m²
Prodaná  vila 312 m², pozemek 712 m²
Prodaná  vila 312 m², pozemek 712 m²

Prodaná vila 312 m², pozemek 712 m²

Rýdlova 1237/24, Říčany

27 990 000 Kč

26 990 000 Kč

86 506 Kč/m2

1...789...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 975 nemovitostí