Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

1 033 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.2.2026

Prodaný  dům 135 m², pozemek 792 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 792 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 792 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 792 m²

Na Vyhlídce, Levín, Králův Dvůr

11 300 000 Kč

83 704 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 975 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.2.2026

Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 666 m²

Rabyně ev. č. 107, Rabyně

3 640 000 Kč

2 950 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²

Prodaný dům 54 m², pozemek 471 m²

Zbraslavice 182, Zbraslavice

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

40 741 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40.4 m²Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²

Prodaný byt 1+1 40.4 m²

P. Holého 94, Kladno - Kročehlavy

3 900 000 Kč

96 535 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 178 m², pozemek 1203 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 1203 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 1203 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 1203 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 1203 m²

Za Mlýnem 124, Mukařov - Žernovka

17 000 000 Kč

95 506 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²
Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²
Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²

Prodaný dům 277 m², pozemek 1441 m²

K Potoku 174, Bořanovice - Pakoměřice

19 600 000 Kč

70 758 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 566 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 566 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 566 m²

Rožmitálská 240, Příbram VI-Březové Hory

7 690 000 Kč

54 539 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Polská 2539, Kladno - Kročehlavy

4 500 000 Kč

112 500 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 857 m²

Jižní 360, Kněževes

7 993 000 Kč

57 093 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1184 m²

Keblov 67, Keblov

3 600 000 Kč

30 769 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
1...8910...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 975 nemovitostí