Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

1 033 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  dům 114 m², pozemek 899 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 899 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 899 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 899 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 899 m²

K Vrbičkám 522, Plaňany

8 100 000 Kč

7 999 000 Kč

70 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 962 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 56 m², pozemek 503 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 503 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 503 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 503 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 503 m²

Bílichov ev. č. 188, Bílichov

1 810 000 Kč

32 321 Kč/m2

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 142 m²

Prodaný dům 58 m², pozemek 142 m²

Spořilov II 679/4, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

4 390 000 Kč

75 690 Kč/m2

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 126 m², pozemek 323 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 323 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 323 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 323 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 323 m²

Krupá 35, Krupá

5 300 000 Kč

42 063 Kč/m2

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 174 m², pozemek 918 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 918 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 918 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 918 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 918 m²

Javorová 997, Sulice - Hlubočinka

13 950 000 Kč

12 500 000 Kč

71 839 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým

Ing. Bohumila Halgašová a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 23.8.2024

Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 1163 m²

Prodaná chalupa 110 m², pozemek 1163 m²

Sedlice 58, Sedlice

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 144 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 144 m²

Pražská 178, Plaňany

4 000 000 Kč

3 050 000 Kč

35 882 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 126 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 522 m²

Tuklatská 34, Tuklaty - Tlustovousy

6 440 000 Kč

5 490 000 Kč

43 571 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Braniborská 1300, Milovice - Mladá

3 220 000 Kč

74 884 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 3+1 101 m²Prodaný  byt 3+1 101 m²
Prodaný  byt 3+1 101 m²
Prodaný  byt 3+1 101 m²

Prodaný byt 3+1 101 m²

Hlavní 4, Štěchovice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

49 406 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
1...909192...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 962 nemovitostí