Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

1 034 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 3+1 101 m²Prodaný  byt 3+1 101 m²
Prodaný  byt 3+1 101 m²
Prodaný  byt 3+1 101 m²

Prodaný byt 3+1 101 m²

Hlavní 4, Štěchovice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

49 406 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 962 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  dům 494 m², pozemek 4834 m²Prodaný  dům 494 m², pozemek 4834 m²
Prodaný  dům 494 m², pozemek 4834 m²
Prodaný  dům 494 m², pozemek 4834 m²

Prodaný dům 494 m², pozemek 4834 m²

Chrášťany 23, Chrášťany

6 500 000 Kč

13 158 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 104 m²Prodaný  byt 3+kk 104 m²
Prodaný  byt 3+kk 104 m²
Prodaný  byt 3+kk 104 m²

Prodaný byt 3+kk 104 m²

Uhříněveská 364, Průhonice

11 499 000 Kč

11 250 000 Kč

108 173 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Slepá 786, Milovice - Mladá

3 290 000 Kč

57 719 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 169 m²

Na Pískách 1046/19, Mělník

4 400 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Míru 670, Kolín II

3 890 000 Kč

62 742 Kč/m2

Prodáno 19.8.2024

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Bedřicha Mouchy 1028, Nehvizdy

5 900 000 Kč

5 450 000 Kč

82 576 Kč/m2

Prodáno 16.8.2024

Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 600 m²

Podmoky 61, Podmoky

8 990 000 Kč

5 990 000 Kč

31 862 Kč/m2

Prodáno 15.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Švermova 1547, Beroun-Město

3 290 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 290 m²

Na Svahu 200, Horoušany

10 750 000 Kč

9 950 000 Kč

79 600 Kč/m2

1...919293...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 962 nemovitostí