Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

56 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Maršovská 1453/2, Teplice - Trnovany

890 000 Kč

22 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Kamenná 5092, Chomutov

990 000 Kč

28 286 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 519 m²

Prodaná chata 23 m², pozemek 519 m²

Ryjice ev. č. 8904, Ryjice

1 100 000 Kč

950 000 Kč

41 304 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Tylova 2082, Litvínov - Horní Litvínov

1 000 000 Kč

16 129 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 2.2.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Koldům 1580, Litvínov - Horní Litvínov

999 000 Kč

969 000 Kč

20 188 Kč/m2

Prodáno 1.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

Krušnohorská 1567/15, Teplice - Trnovany

1 270 000 Kč

850 000 Kč

26 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 27.1.2025

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

Zdeňka Fibicha 2564/23, Most

960 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 19.1.2025

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Luční 307, Litvínov - Janov

649 000 Kč

8 321 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

M. Švabinského 605, Bílina - Teplické Předměstí

800 000 Kč

14 815 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

925 000 Kč

18 878 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 nemovitostí