Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

56 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Mlýnská 22, Ústí nad Labem - Neštěmice

990 000 Kč

29 118 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Borová 5136, Chomutov

850 000 Kč

23 611 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Františka Malíka 988/53, Most

1 000 000 Kč

14 493 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality

Prodáno 4.12.2024

Prodaná  chata 35 m², pozemek 449 m²Prodaná  chata 35 m², pozemek 449 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 449 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 449 m²

Prodaná chata 35 m², pozemek 449 m²

Rašov ev. č. 18, Klíny

600 000 Kč

17 143 Kč/m2

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Teplická 6, Jílové - Kamenná

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

SNP 2382/18, Ústí nad Labem-centrum

950 000 Kč

45 238 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Kamenná 5092, Chomutov

950 000 Kč

16 102 Kč/m2

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

B. Němcové 311, Meziboří

700 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Husova 438/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

910 000 Kč

810 000 Kč

22 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 17.10.2024

Prodaná  chata 32 m², pozemek 492 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 492 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 492 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 492 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 492 m²

Smolnice ev. č. 96, Smolnice

640 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: UNGELT INVEST
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: UNGELT INVEST
1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 nemovitostí