Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

56 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.10.2024

Prodaný  byt 1+1 28 m²Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²

Prodaný byt 1+1 28 m²

Josefa Dobrovského 2164/1, Most

950 000 Kč

33 929 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.9.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Gluckova 234, Litvínov - Janov

1 200 000 Kč

280 000 Kč

4 058 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: Nyxus reality s.r.o.
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: Nyxus reality s.r.o.

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 4+1 99 m²Prodaný  byt 4+1 99 m²
Prodaný  byt 4+1 99 m²
Prodaný  byt 4+1 99 m²

Prodaný byt 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 189, Ústí nad Labem - Mojžíř

850 000 Kč

750 000 Kč

7 576 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 19.8.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Sídliště Družba 499/5, Dubí

1 050 000 Kč

950 000 Kč

18 269 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Studentská 896, Litvínov - Horní Litvínov

780 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 28.7.2024

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Peškova 506, Ústí nad Labem - Mojžíř

850 000 Kč

22 973 Kč/m2

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Osvobození 1136, Jirkov

900 000 Kč

14 516 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Lipová 860/13, Most

990 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  byt 1+1 28 m²Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²

Prodaný byt 1+1 28 m²

Studentská 663, Litvínov - Horní Litvínov

849 000 Kč

762 000 Kč

27 214 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

M. Švabinského 620, Bílina - Teplické Předměstí

999 000 Kč

14 070 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 nemovitostí