Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

631 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Maková 2802/2, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 300 000 Kč

55 844 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

J. A. Komenského 290, Meziboří

2 550 000 Kč

39 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 39 m²Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²

Prodaný byt 2+kk 39 m²

Komořanská 3120/10, Most

1 790 000 Kč

45 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 3+1 85 m²Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²

Prodaný byt 3+1 85 m²

Resslova 1392/10, Ústí nad Labem-centrum

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

U Věžových domů 2946/1, Most

2 799 900 Kč

2 640 000 Kč

41 905 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Větrná 2717/10, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 130 000 Kč

52 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Stradovská 384, Chlumec

2 789 000 Kč

61 978 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1350 m²

Dubice 38, Řehlovice

4 750 000 Kč

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 21.3.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Peškova 533, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 100 000 Kč

30 556 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jirkovská 5020, Chomutov

1 890 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
123...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 240 nemovitostí