Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

631 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 36 m²Prodaný  byt 2+kk 36 m²
Prodaný  byt 2+kk 36 m²
Prodaný  byt 2+kk 36 m²

Prodaný byt 2+kk 36 m²

Příbramská 333, Verneřice

1 490 000 Kč

41 389 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Dvojdomí 611/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 990 000 Kč

41 528 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

Krásný Dvůr 171, Krásný Dvůr

1 100 000 Kč

34 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 998 m²

Mírové náměstí 152, Verneřice

3 900 000 Kč

23 926 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Sídliště Družba 504/8, Dubí

1 499 000 Kč

28 827 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 2+1 40 m²Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²

Prodaný byt 2+1 40 m²

Sídliště 595, Krupka

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 1+1 53 m²Prodaný  byt 1+1 53 m²
Prodaný  byt 1+1 53 m²
Prodaný  byt 1+1 53 m²

Prodaný byt 1+1 53 m²

17. listopadu 523/2, Děčín I-Děčín

2 750 000 Kč

51 887 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1442 m²

Husova 124/37, Vejprty

3 523 420 Kč

2 950 000 Kč

23 228 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Adolfa Heyduka 574, Žatec

2 970 000 Kč

33 000 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Pod Břízami 5227, Chomutov

2 350 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
1...456...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 240 nemovitostí