Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

631 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Oblouková 302/79, Děčín III-Staré Město

1 340 000 Kč

38 286 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Javorová 3109, Most

1 300 000 Kč

28 889 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 12.9.2024

Prodaná  chata 40 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 543 m²

Dolní Zálezly ev. č. 159, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 67 m², pozemek 97 m²Prodaný  dům 67 m², pozemek 97 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 97 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 97 m²

Prodaný dům 67 m², pozemek 97 m²

Lužecká 4/22, Povrly

2 750 000 Kč

41 045 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 11.9.2024

Prodaná  chata 80 m², pozemek 2300 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 2300 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 2300 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 2300 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 2300 m²

Štětí ev. č. 972, Štětí

3 590 000 Kč

3 250 000 Kč

40 625 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Marš. Rybalka 1031, Most

1 590 000 Kč

1 400 000 Kč

21 538 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 748 m²

Dobrná 17, Dobrná

3 801 000 Kč

45 250 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Střekovské nábřeží 861/15, Ústí nad Labem - Střekov

3 690 000 Kč

3 000 000 Kč

45 455 Kč/m2

Prodáno 4.9.2024

Prodaný  byt 3+kk 66 m²Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²

Prodaný byt 3+kk 66 m²

Jaroslava Vrchlického 2494, Žatec

3 490 000 Kč

3 000 000 Kč

45 455 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 911 m²

Chožov 62, Chožov

3 300 000 Kč

60 000 Kč/m2

1...525354...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 240 nemovitostí