Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

139 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 2872 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 2872 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 2872 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 2872 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 2872 m²

Petra Bezruče 159, Varnsdorf

3 250 000 Kč

15 476 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 932 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²
Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²
Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²

Prodaný byt 2+kk 54.9 m²

Moskevská 1581/22, Ústí nad Labem-centrum

3 190 000 Kč

58 106 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Masarykova 779/187, Ústí nad Labem - Klíše

3 520 000 Kč

3 350 000 Kč

60 909 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 73 m², pozemek 3907 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 3907 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 3907 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 3907 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 3907 m²

Vysoká ev. č. 102, Málkov

3 350 000 Kč

45 890 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 318 m², pozemek 1815 m²Prodaný  dům 318 m², pozemek 1815 m²
Prodaný  dům 318 m², pozemek 1815 m²
Prodaný  dům 318 m², pozemek 1815 m²

Prodaný dům 318 m², pozemek 1815 m²

Mlýnská 17, Litvínov - Hamr

3 550 000 Kč

11 164 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 1387 m²

Děčín XXVIII-Folknáře 16, Děčín

5 390 000 Kč

3 999 000 Kč

25 310 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 220 m², pozemek 741 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 741 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 741 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 741 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 741 m²

Homole u Panny 4, Homole u Panny

3 500 000 Kč

15 909 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 293 m²

Máchova 1195/18, Rumburk 1

4 400 000 Kč

24 444 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 4+1 133 m²Prodaný  byt 4+1 133 m²
Prodaný  byt 4+1 133 m²
Prodaný  byt 4+1 133 m²

Prodaný byt 4+1 133 m²

Tyrše a Fügnera 290, Litvínov - Chudeřín

4 950 000 Kč

4 600 000 Kč

34 586 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  byt 2+1 72 m²Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²

Prodaný byt 2+1 72 m²

Náměstí 215, Měděnec

3 670 000 Kč

50 972 Kč/m2

1234...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 932 nemovitostí