Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 22. 5. 2024

710 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Palachova 492/12, Ústí nad Labem - Klíše

2 800 000 Kč

62 222 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 844 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  byt 2+1 72 m²Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²

Prodaný byt 2+1 72 m²

Náměstí 215, Měděnec

3 670 000 Kč

50 972 Kč/m2

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

V Oblouku 582/9, Ústí nad Labem - Krásné Březno

1 958 158 Kč

40 795 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Soudek
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Pavel Soudek

Pavel Soudek

5.0

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 440 m², pozemek 1219 m²Prodaný  dům 440 m², pozemek 1219 m²
Prodaný  dům 440 m², pozemek 1219 m²
Prodaný  dům 440 m², pozemek 1219 m²

Prodaný dům 440 m², pozemek 1219 m²

Dolní Řepčice 5, Liběšice

2 199 000 Kč

1 300 000 Kč

2 955 Kč/m2

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 281 m²

U Výtopny 409/8, Lovosice

5 550 000 Kč

33 434 Kč/m2

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

5. května 9, Česká Kamenice

1 490 000 Kč

42 571 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

5. května 9, Česká Kamenice

2 499 999 Kč

31 646 Kč/m2

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Čsl. partyzánů 356, Děčín XXXII-Boletice nad Labem

2 625 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  dům 374 m², pozemek 675 m²Prodaný  dům 374 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 374 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 374 m², pozemek 675 m²

Prodaný dům 374 m², pozemek 675 m²

Orasín 3, Boleboř

5 600 000 Kč

4 350 000 Kč

11 631 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Prodáno 4.11.2025

Prodaná  chata 75 m², pozemek 1397 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 1397 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 1397 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 1397 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 1397 m²

Rochov ev. č. 3, Úštěk

3 140 000 Kč

41 867 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...131415...71

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 844 nemovitostí