Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 19. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1341 m²

Choratice 29, Malšovice

3 990 000 Kč

30 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 3821 m²

Jištěrpy ev. č. 5, Chotiněves

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

24 950 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 164 m²

Mánesova 1431, Louny

5 990 000 Kč

34 624 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1350 m²

Dubice 38, Řehlovice

4 750 000 Kč

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 330 m², pozemek 355 m²

Mírová 80/35, Dubí - Pozorka

10 990 000 Kč

8 350 000 Kč

25 303 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 120 m²

Stará Mlýnská 36, Teplice - Prosetice

3 150 000 Kč

2 850 000 Kč

33 140 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 201 m²

U hrádku 2923/24, Teplice

8 950 000 Kč

65 809 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 890 m²

Růžová 115, Čížkovice

3 970 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 251 m², pozemek 490 m²

Na Panském 122/42, Povrly

6 000 000 Kč

23 904 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
123...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů