Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 21. 5. 2024

711 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.5.2025

Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²
Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²
Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²

Prodaná vila 145 m², pozemek 336 m²

Marie Hűbnerové 299/1, Ústí nad Labem - Střekov

7 900 000 Kč

5 500 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 832 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.5.2025

Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²

Prodaná chata 23 m², pozemek 491 m²

Chlumecká, Chlumec, Chlumec

1 790 000 Kč

77 826 Kč/m2

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Michalovická 1491/4, Litoměřice - Předměstí

3 150 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Košická 304, Děčín IX-Bynov

2 680 000 Kč

35 733 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodáno 24.5.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Duchcovská 2192/51, Teplice

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1448 m²

Selibice 14, Staňkovice

2 290 000 Kč

10 905 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  byt 1+1 47 m²Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²

Prodaný byt 1+1 47 m²

Pražská 1679, Žatec

1 850 000 Kč

39 362 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Švestková 2829/9, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 300 000 Kč

52 381 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 514 m²

Na výsluní 420/9, Rumburk 2-Horní Jindřichov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

21 918 Kč/m2

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1184 m²

Karla Maye 466, Ústí nad Labem - Brná

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...323334...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 832 nemovitostí