Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 19. 5. 2024

716 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Poláčkova 3241/12, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 400 000 Kč

46 575 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 819 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 251 m², pozemek 490 m²

Na Panském 122/42, Povrly

6 000 000 Kč

23 904 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²
Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²
Prodaná  chata 47 m², pozemek 583 m²

Prodaná chata 47 m², pozemek 583 m²

Braňany ev. č. 304, Braňany

2 120 000 Kč

1 750 000 Kč

37 234 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Kaštanová 1304/7, Děčín I-Děčín

3 490 000 Kč

3 090 000 Kč

41 757 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Čsl. armády 2207/8, Most

2 350 000 Kč

42 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hornická 220, Meziboří

2 040 000 Kč

35 172 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

U Věžových domů 2936/4, Most

1 949 000 Kč

31 435 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Prodáno 1.3.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Železná 382, Ústí nad Labem - Neštěmice

2 490 000 Kč

1 840 000 Kč

29 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 54 m²Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²

Prodaný byt 3+1 54 m²

Písečná 2818, Žatec

2 999 000 Kč

55 537 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²

Prodaný dům 235 m², pozemek 772 m²

Stradonice 41, Peruc

8 498 800 Kč

7 500 000 Kč

31 915 Kč/m2

1...345...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 819 nemovitostí