Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 21. 5. 2024

715 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.2.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1965 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1965 m²

Farská louka 242/2, Ústí nad Labem - Střekov

7 300 000 Kč

36 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 840 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.2.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Koldům 1580, Litvínov - Horní Litvínov

999 000 Kč

969 000 Kč

20 188 Kč/m2

Prodáno 1.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

Krušnohorská 1567/15, Teplice - Trnovany

1 270 000 Kč

850 000 Kč

26 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 1.2.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Duchcovská 287/95, Teplice - Řetenice

1 590 000 Kč

31 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 31.1.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Sídliště 656, Benešov nad Ploučnicí

1 400 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 30.1.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

Pod Rozhlednou 2983/4, Ústí nad Labem - Severní Terasa

1 850 000 Kč

1 740 000 Kč

41 429 Kč/m2

Prodáno 29.1.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Písečná 5069, Chomutov

1 650 000 Kč

1 400 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Vinařská 740/16, Ústí nad Labem - Bukov

2 699 000 Kč

38 557 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Volyňských Čechů 2731, Žatec

1 860 000 Kč

47 692 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 3+1 126 m²Prodaný  byt 3+1 126 m²
Prodaný  byt 3+1 126 m²
Prodaný  byt 3+1 126 m²

Prodaný byt 3+1 126 m²

Duchcovská 1068/8, Teplice

4 300 000 Kč

34 127 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
1...444546...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 840 nemovitostí