Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 19. 5. 2024

716 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Elišky Krásnohorské 2563, Žatec

2 870 000 Kč

57 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 819 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 832 m²

Radíčeves 46, Žatec

4 295 000 Kč

37 348 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 626 m²

Dřevce ev. č. 127, Třebívlice

2 635 000 Kč

2 150 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 448 m²

Tylova 38/21, Trmice

5 100 000 Kč

13 934 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Lipová 602/14, Děčín II-Nové Město

2 990 000 Kč

2 800 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

28. října 1051/35, Děčín I-Děčín

3 750 000 Kč

45 732 Kč/m2

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Krátká 988/16, Lovosice

2 290 000 Kč

60 263 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Mírová 822, Podbořany

2 569 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Konstantina Biebla 2319/3, Most

2 100 000 Kč

1 910 000 Kč

34 107 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  byt 2+1 47 m²Prodaný  byt 2+1 47 m²
Prodaný  byt 2+1 47 m²
Prodaný  byt 2+1 47 m²

Prodaný byt 2+1 47 m²

Příbramská 336, Verneřice

1 350 000 Kč

28 723 Kč/m2

1...678...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 819 nemovitostí