Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

893 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 433 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Obránců míru 398, Žlutice

2 100 000 Kč

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 8.4.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 660 m²

Krasov 4, Krasov

1 900 000 Kč

1 690 000 Kč

16 900 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 39 m²Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²

Prodaný byt 2+kk 39 m²

Komořanská 3120/10, Most

1 790 000 Kč

45 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1050 m²

Doubrava 297, Doubrava

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Prodaná chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Palupín 8, Strmilov

2 500 000 Kč

1 950 000 Kč

26 712 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 2277 m²

Česká Třebová ev. č. 287, Česká Třebová

1 575 000 Kč

1 075 000 Kč

21 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
123...90

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 433 nemovitostí