Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

73 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Pionýrů 717, Uničov

2 250 000 Kč

50 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 506 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Haškova 488, Česká Ves

2 550 000 Kč

38 636 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Okružní 3428/79, Prostějov

2 850 000 Kč

77 027 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 237 m²

Hybešova 299/4, Štěpánov

2 121 000 Kč

47 133 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 120 m²Prodaný  dům 120 m²
Prodaný  dům 120 m²
Prodaný  dům 120 m²

Prodaný dům 120 m²

Alšova 237, Zlaté Hory

2 890 000 Kč

2 300 000 Kč

19 167 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 1+1 46 m²Prodaný  byt 1+1 46 m²
Prodaný  byt 1+1 46 m²
Prodaný  byt 1+1 46 m²

Prodaný byt 1+1 46 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 880 000 Kč

2 470 000 Kč

53 696 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Karafiátová 298/1, Olomouc - Neředín

2 900 000 Kč

126 087 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 2135 m²

Bernartice 4, Bernartice

2 400 000 Kč

16 783 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 369 m²

Horní Štěpánov 319, Horní Štěpánov

3 190 000 Kč

2 863 350 Kč

33 686 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 506 nemovitostí