Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

117 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.12.2024

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Oskol 3201/24, Kroměříž

1 550 000 Kč

55 357 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 505 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.12.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 626 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 626 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 626 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 626 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 626 m²

Slopné 64, Slopné

2 830 000 Kč

11 792 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 566 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 566 m²

Podolí 83, Podolí

2 690 000 Kč

2 480 000 Kč

20 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 12.12.2024

Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 6254 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 6254 m²

Pradlisko ev. č. 10, Ludkovice

990 000 Kč

790 000 Kč

26 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 111 m²

Prodaný dům 30 m², pozemek 111 m²

Metlov 129, Tlumačov

1 890 000 Kč

1 300 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 100 m²Prodaný  byt 2+kk 100 m²
Prodaný  byt 2+kk 100 m²
Prodaný  byt 2+kk 100 m²

Prodaný byt 2+kk 100 m²

Březová 435, Březová

2 300 000 Kč

23 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 3.12.2024

Prodaná  chata 23 m², pozemek 375 m²Prodaná  chata 23 m², pozemek 375 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 375 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 375 m²

Prodaná chata 23 m², pozemek 375 m²

Machalův dvůr ev. č. 174, Vsetín - Rokytnice

660 000 Kč

590 000 Kč

25 652 Kč/m2

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 282 m²

Záhlinická 478, Hulín

1 490 000 Kč

1 250 000 Kč

8 333 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 18.11.2024

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

Díly IV 3691, Zlín

2 390 000 Kč

74 688 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  dům 197 m², pozemek 654 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 654 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 654 m²

Věžky 13, Věžky

1 790 000 Kč

1 400 000 Kč

7 107 Kč/m2

1...789...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 505 nemovitostí