Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

252 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.10.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 800 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 800 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice 162, Sehradice

3 535 000 Kč

17 675 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 193 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.10.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1753 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1753 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1753 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1753 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1753 m²

Popov 105, Štítná nad Vláří-Popov

5 000 000 Kč

4 150 000 Kč

20 750 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 619 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 619 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 619 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 619 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 619 m²

Hřivínův Újezd 17, Hřivínův Újezd

2 220 000 Kč

22 200 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

třída Tomáše Bati 5213, Zlín

3 150 000 Kč

136 957 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Za Alejí 1016, Uherské Hradiště

4 290 000 Kč

82 500 Kč/m2

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Podvesná IV 3806, Zlín

4 490 000 Kč

4 360 000 Kč

88 980 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Zlínská 120, Zlín - Kostelec

2 690 000 Kč

51 731 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Prodáno 17.9.2025

Prodaná  chata 25 m², pozemek 533 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 533 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 533 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 533 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 533 m²

Za Díly ev. č. 163, Vsetín

1 450 000 Kč

58 000 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

1. máje 1164, Rožnov pod Radhoštěm

3 500 001 Kč

57 377 Kč/m2

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Hlavní 1374, Uherský Brod

3 470 000 Kč

64 259 Kč/m2

1...678...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 193 nemovitostí