Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

71 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 305 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Jiráskova 1815, Vsetín

3 200 000 Kč

3 000 000 Kč

51 724 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²

Prodaný dům 51 m², pozemek 99 m²

U Fortny 529, Uherský Brod

2 500 000 Kč

49 020 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 95 m²

Dolní Valy 637, Uherský Brod

2 390 000 Kč

36 769 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Tyršova 1272, Vsetín

2 350 000 Kč

58 750 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Zdeňka Fibicha 1207, Valašské Meziříčí

2 150 000 Kč

48 864 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 775 m²

Březolupy 266, Březolupy

2 540 000 Kč

16 933 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 1+1 28 m²Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²

Prodaný byt 1+1 28 m²

K. Světlé 488, Zlín - Prštné

2 945 000 Kč

105 179 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²
Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²
Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²

Prodaná chalupa 63 m², pozemek 172 m²

Lužná 154, Lužná

2 749 000 Kč

2 400 000 Kč

38 095 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 968 m²

Ořechov 136, Ořechov

3 700 000 Kč

3 000 000 Kč

23 077 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 305 nemovitostí