Prodané domy

Prodané domy v kraji Zlínský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

23 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 125 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²

Prodaný dům 51 m², pozemek 99 m²

U Fortny 529, Uherský Brod

2 500 000 Kč

49 020 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 95 m²

Dolní Valy 637, Uherský Brod

2 390 000 Kč

36 769 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 775 m²

Březolupy 266, Březolupy

2 540 000 Kč

16 933 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 968 m²

Ořechov 136, Ořechov

3 700 000 Kč

3 000 000 Kč

23 077 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 30 m², pozemek 746 m²Prodaný  dům 30 m², pozemek 746 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 746 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 746 m²

Prodaný dům 30 m², pozemek 746 m²

Přílepy 38, Přílepy

2 440 000 Kč

81 333 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 60 m²Prodaný  dům 60 m²
Prodaný  dům 60 m²
Prodaný  dům 60 m²

Prodaný dům 60 m²

72, Koryčany

2 900 000 Kč

2 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1066 m²

Ronzovy Paseky 211, Zlín - Příluky

2 799 000 Kč

31 100 Kč/m2

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 560 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 560 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 560 m²

Pod Javorníkem 843, Zubří

2 700 000 Kč

24 107 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 92 m², pozemek 532 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 532 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 532 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 532 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 532 m²

Hlavní 542, Hluk

2 214 000 Kč

24 065 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 125 domů