Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

142 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Česká 4757, Zlín

4 330 000 Kč

61 857 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Santražiny 4053, Zlín

4 350 000 Kč

58 784 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 6.8.2024

Prodaná  chata 64 m², pozemek 338 m²Prodaná  chata 64 m², pozemek 338 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 338 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 338 m²

Prodaná chata 64 m², pozemek 338 m²

Roštín ev. č. 87, Roštín

3 840 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 4.7.2024

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Křižná 591/46, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 300 000 Kč

47 143 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  dům 167 m², pozemek 443 m²Prodaný  dům 167 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 443 m²

Prodaný dům 167 m², pozemek 443 m²

Družstevní 177, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

4 640 000 Kč

27 784 Kč/m2

Prodáno 12.6.2024

Prodaný  dům 125 m², pozemek 1415 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 1415 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 1415 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 1415 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 1415 m²

Závodí 167, Nivnice

5 500 000 Kč

4 950 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Jaroňkova 1750, Rožnov pod Radhoštěm

3 900 000 Kč

53 425 Kč/m2

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1059 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1059 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1059 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1059 m²

Valašská Bystřice 508, Valašská Bystřice

3 200 000 Kč

16 000 Kč/m2

Prodáno 2.6.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Štěpnická 1048, Uherské Hradiště

3 200 000 Kč

57 143 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 29.5.2024

Prodaný  dům 159 m², pozemek 2481 m²Prodaný  dům 159 m², pozemek 2481 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 2481 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 2481 m²

Prodaný dům 159 m², pozemek 2481 m²

Na Kamenci 528, Chvalčov

4 300 000 Kč

3 200 000 Kč

20 126 Kč/m2

1...131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí