Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

142 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.9.2024

Prodaný  byt 4+1 89 m²Prodaný  byt 4+1 89 m²
Prodaný  byt 4+1 89 m²
Prodaný  byt 4+1 89 m²

Prodaný byt 4+1 89 m²

Křiby 4716, Zlín

4 850 000 Kč

54 494 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.9.2024

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Masarykovo nám. 1131, Vizovice

4 300 000 Kč

55 128 Kč/m2

Prodáno 18.9.2024

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

třída Tomáše Bati 1285, Zlín

3 550 000 Kč

55 469 Kč/m2

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

třída Svobody 775, Zlín - Malenovice

3 150 000 Kč

53 390 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 11330 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 11330 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 11330 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 11330 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 11330 m²

Vápenice 17, Vápenice

3 057 900 Kč

25 483 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 64 m²Prodaný  byt 2+kk 64 m²
Prodaný  byt 2+kk 64 m²
Prodaný  byt 2+kk 64 m²

Prodaný byt 2+kk 64 m²

Rokytnice 471, Vsetín - Rokytnice

3 050 000 Kč

47 656 Kč/m2

Prodáno 23.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 69 m²Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²

Prodaný byt 2+kk 69 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

4 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

Wolkerova 1055, Hulín

4 495 000 Kč

4 200 000 Kč

55 263 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Pod Křiby 5630, Zlín

3 800 000 Kč

84 444 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 845 m²Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 845 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 845 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 845 m²

Prodaná chalupa 110 m², pozemek 845 m²

Kunkovice 83, Kunkovice

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář Vyškov
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář Vyškov
1...12131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí