Kontakt

Byty 1+1 na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

1+1

99 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Deštné v Orlických horách 440, Deštné v Orlických horách

5 199 000 Kč

4 690 000 Kč

151 290 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 398 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Hlavní třída 275/15, Mariánské Lázně

2 999 000 Kč

2 899 000 Kč

93 516 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

9. května 1632/9, Blansko

3 500 000 Kč

120 690 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Božkovská 635/24, Plzeň - Východní Předměstí

3 700 000 Kč

94 872 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Matušova 37/3, Rumburk 1

1 489 000 Kč

38 179 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

U háje 1432/4, Praha 4 - Braník

5 500 000 Kč

183 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Jeronýmova, Frýdek-Místek

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 398 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické