Kontakt

Byty 1+kk na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1+kk

49 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+kk 81 m²Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²

Prodej bytu 1+kk 81 m²

Pelušková, Kyje, Praha

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

85 802 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 409 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Ječná 548/7, Praha 2 - Nové Město

8 100 000 Kč

7 990 000 Kč

307 308 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 1+kk 47 m²Prodej bytu 1+kk 47 m²
Prodej bytu 1+kk 47 m²
Prodej bytu 1+kk 47 m²

Prodej bytu 1+kk 47 m²

Lešetín I 679/8, Zlín

7 190 000 Kč

152 979 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 1+kk 47 m²Prodej bytu 1+kk 47 m²
Prodej bytu 1+kk 47 m²
Prodej bytu 1+kk 47 m²

Prodej bytu 1+kk 47 m²

Lešetín I 679/8, Zlín

6 999 000 Kč

148 915 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

U Komína 369/4, Praha 5 - Radlice

7 200 000 Kč

189 474 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Podhorská 91/13, Praha 5 - Motol

5 990 000 Kč

206 552 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Sokolovská, Praha

6 990 000 Kč

241 034 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Měchnovská, Chodov, Praha

7 800 000 Kč

216 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

Křížkovského, Brno

5 990 000 Kč

157 632 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Za černým mostem, Praha

6 490 000 Kč

180 278 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 409 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické