Kontakt

Byty 2+1 na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

2+1

62 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

K Letňanům 816/2, Praha - Ďáblice

7 290 000 Kč

7 090 000 Kč

136 346 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Zdislavická 725/12, Praha 12 - Kamýk

7 490 000 Kč

129 138 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ponětovická 1443/8, Brno - Slatina

6 900 000 Kč

132 692 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Příkop, Brno

7 590 000 Kč

151 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Vrchlického 1990, Kladno - Kročehlavy

6 190 000 Kč

110 536 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Kounická, Praha

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 73 m²Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²

Prodej bytu 2+1 73 m²

K Nedvězí 108, Praha - Královice

8 490 000 Kč

116 301 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické