Byty na prodej

Byty 2+1 na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2+1

54 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Lechowiczova, Moravská Ostrava, Ostrava

3 900 000 Kč

3 800 000 Kč

76 000 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 193 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Hlavní třída, Město, Havířov

3 700 000 Kč

3 490 000 Kč

72 708 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Libušina 225/8, Krnov - Pod Cvilínem

1 790 000 Kč

1 690 000 Kč

29 649 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Kozlovice 496, Kozlovice

4 900 000 Kč

59 756 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

3 534 000 Kč

69 294 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

2 800 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

3 650 000 Kč

82 955 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Majakovského, Havířov

3 500 000 Kč

67 308 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Dolní 420, Frenštát pod Radhoštěm

3 200 000 Kč

50 794 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 193 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické