Byty na prodej

Byty 2+1 na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2+1

52 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Střekovské nábřeží 1119/19, Ústí nad Labem - Střekov

3 390 000 Kč

54 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 183 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 79 m²Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²

Prodej bytu 2+1 79 m²

Palachova 493/14, Ústí nad Labem - Klíše

3 224 000 Kč

40 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

1. máje 2900/9, Most

1 749 900 Kč

31 816 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Masarykova 330, Bohušovice nad Ohří

2 963 000 Kč

53 873 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zrenjaninská 302/23, Teplice - Řetenice

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Kosmonautů, Ústí nad Labem

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

U Tvrze, Děčín

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Bydžovského, Duchcov

1 999 900 Kč

37 035 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

U Věžových domů, Most

1 990 000 Kč

1 890 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 183 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické