Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2+kk

397 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 101 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

U valu 862/2, Praha 6 - Ruzyně

6 945 000 Kč

6 940 000 Kč

169 268 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Černokostelecká, Praha

11 500 000 Kč

10 900 000 Kč

155 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Střížkovská 8/9, Praha 8 - Střížkov

8 500 000 Kč

160 377 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

25 844 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 76 m²Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²

Prodej bytu 2+kk 76 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Armádní, Milovice

5 390 000 Kč

101 698 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Praha 9 - Střížkov, okres území Hlavního města Prahy

7 399 000 Kč

189 718 Kč/m2

1...91011...40

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 101 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické