Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 100 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 690 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Loděnická 1251/4, Mělník

5 890 000 Kč

77 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

2 320 000 Kč

38 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²

K Malé Homolce, Plzeň

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Slatinská 56/57, Brno - Židenice

21 550 000 Kč

68 631 Kč/m2

Populární

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Číčenice 24, Číčenice

6 990 000 Kč

40 640 Kč/m2

Populární

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Brněnská, Omice

15 900 000 Kč

72 936 Kč/m2

123...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 690 domů