Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2+kk

400 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

V. Volfa 1334/31, České Budějovice 2

2 790 000 Kč

66 429 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 103 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Záběhlická 1721/41, Praha 10 - Záběhlice

6 950 000 Kč

136 275 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Rižská 1527/3, Praha 15 - Hostivař

8 450 000 Kč

145 690 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

V olšinách 1125/56, Praha 10 - Strašnice

6 870 000 Kč

149 348 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Praha-Újezd, Praha

8 590 000 Kč

148 103 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Na Labišti 530, Pardubice - Polabiny

5 300 000 Kč

94 643 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

U Trojice 744/20, České Budějovice 3

6 090 000 Kč

92 273 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 23 m²Prodej bytu 2+kk 23 m²
Prodej bytu 2+kk 23 m²
Prodej bytu 2+kk 23 m²

Prodej bytu 2+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 896 000 Kč

169 391 Kč/m2

1...242526...40

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 103 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické