Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2+kk

398 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

5 792 276 Kč

103 434 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 090 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 994 129 Kč

110 981 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Lehovecká 1145/1, Praha 14 - Hloubětín

10 200 000 Kč

9 800 000 Kč

181 481 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Pražská 3002/16, Teplice

1 960 000 Kč

50 256 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Mantov, Chotěšov

5 499 000 Kč

65 464 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Komořanská 3117/4, Most

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

55 854 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

W. A. Mozarta 2415/19, Most

2 300 000 Kč

40 351 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej bytu 2+kk 91 m²Prodej bytu 2+kk 91 m²
Prodej bytu 2+kk 91 m²
Prodej bytu 2+kk 91 m²

Prodej bytu 2+kk 91 m²

Holubice, okres Vyškov

6 600 000 Kč

72 527 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

6 290 000 Kč

107 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.8

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Lipno nad Vltavou 318, Lipno nad Vltavou

5 600 000 Kč

105 660 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
1...567...40

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 090 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické