Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 077 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 601 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Tyršova 1735, Lipník nad Bečvou I-Město

11 990 000 Kč

11 700 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Číčenice 24, Číčenice

6 990 000 Kč

40 640 Kč/m2

Populární

Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.

Populární

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Loděnická 1251/4, Mělník

5 890 000 Kč

77 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Populární

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Svatý Jan nad Malší, okres České Budějovice

9 990 000 Kč

76 260 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 305 m²Prodej domu 125 m², pozemek 305 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 305 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 305 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 305 m²

Otradice 20, Náměšť nad Oslavou

3 980 000 Kč

31 840 Kč/m2

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

123...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 601 domů