Byty na prodej

Byty 2+kk na prodej v kraji Královéhradecký kraj

2+kk

21 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 102 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58.5 m²Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

6 290 000 Kč

107 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

U Nádraží 264, Rokytnice v Orlických horách

2 620 000 Kč

67 179 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

3 519 000 Kč

71 816 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Pec pod Sněžkou 344, Pec pod Sněžkou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Škroupova 709/19, Hradec Králové

5 440 000 Kč

5 254 000 Kč

114 217 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Pec pod Sněžkou 335, Pec pod Sněžkou

7 990 000 Kč

7 800 000 Kč

222 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Komenského 264/5, Hradec Králové

6 900 000 Kč

143 750 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 102 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické