Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Slunečný vrch 1551, Vrchlabí

24 480 000 Kč

22 490 000 Kč

75 217 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²

Provodov-Šonov, okres Náchod

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Hrobičany 49, Sběř

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Rudé armády, Doudleby nad Orlicí

6 490 000 Kč

33 802 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Rudé armády 328, Doudleby nad Orlicí

5 499 000 Kč

42 961 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů