Byty na prodej

Byty 2+kk na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

2+kk

10 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Mantov, Chotěšov

5 499 000 Kč

65 464 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

9 776 500 Kč

143 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 75 m²Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²

Prodej bytu 2+kk 75 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 075 000 Kč

67 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 83 m²Prodej bytu 2+kk 83 m²
Prodej bytu 2+kk 83 m²
Prodej bytu 2+kk 83 m²

Prodej bytu 2+kk 83 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 600 000 Kč

67 470 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Inženýrská, Jižní Předměstí, Plzeň

7 295 000 Kč

6 900 000 Kč

127 542 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 184 m²Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²

Prodej bytu 2+kk 184 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

7 490 000 Kč

40 707 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Božkovské náměstí 129/19, Plzeň - Božkov

6 390 000 Kč

118 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

5 790 000 Kč

125 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Javorná 8, Čachrov

5 090 000 Kč

145 429 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické