Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

10 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²

Nádražní ev. č. 93, Starý Plzenec

8 300 000 Kč

7 700 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²
Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²
Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²

Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²

Zuklín 20, Strašín

9 500 000 Kč

8 900 000 Kč

13 735 Kč/m2

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Jarov 40, Jarov

6 750 000 Kč

87 662 Kč/m2

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

V potocích ev. č. 133, Štěnovice

5 350 000 Kč

5 000 000 Kč

89 286 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.