Byty na prodej

Byty 2+kk na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

2+kk

5 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Palachova 870/27, Litoměřice - Předměstí

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

64 355 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slovenská 2650, Teplice

3 300 000 Kč

3 099 000 Kč

75 585 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Souběžná, Teplice - Prosetice

3 295 000 Kč

58 839 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Obchodní, Štětí

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

98 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prokopa Holého, Děčín IV-Podmokly

3 900 000 Kč

3 590 000 Kč

71 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické