Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Teplice, okres Teplice

3 799 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 130 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Litvínov, okres Most

3 650 000 Kč

3 150 000 Kč

2 502 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

5 500 000 Kč

3 250 000 Kč

2 955 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3127 m²Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

1 596 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 6468 m²Prodej stavebního pozemku 6468 m²
Prodej stavebního pozemku 6468 m²
Prodej stavebního pozemku 6468 m²

Prodej stavebního pozemku 6468 m²

Na Hampuši, Košťany

5 950 560 Kč

4 990 000 Kč

771 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Teplice - Nová Ves, okres Teplice

3 990 000 Kč

4 389 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1628 m²Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

2 758 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2648 m²Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Tyršova stezka, Lom

4 999 999 Kč

1 888 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1645 m²Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Bžany, okres Teplice

3 536 750 Kč

2 150 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8070 m²Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Podsedice 14, Podsedice

4 500 000 Kč

558 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 130 stavebních pozemků