Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

3+1

427 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Pod školou 242/1, Teplice - Prosetice

2 899 000 Kč

37 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 696 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Palackého 4275, Chomutov

2 990 000 Kč

37 375 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Družstevní 251, Tábor - Čekanice

6 990 000 Kč

94 459 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

U Stadionu 707, Chrudim III

4 490 000 Kč

64 143 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Jana Palacha, Znojmo

7 490 000 Kč

66 875 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Okružní 4736, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Lidická, Mariánské Lázně

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Horníčkova, Znojmo - Přímětice

3 990 000 Kč

53 919 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Revoluční 356/7, Svitavy - Lačnov

4 500 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...567...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 696 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické