Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

3+1

268 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Orlová, okres Karviná

2 300 000 Kč

33 824 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 931 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Norberta Frýda 160/2, Ostrava - Dubina

4 450 000 Kč

4 290 000 Kč

63 088 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Lidická, Most

2 199 900 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Lipová, Kamenná, Jílové

3 199 000 Kč

2 850 000 Kč

37 013 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bratří Hlaviců 132, Vsetín

3 820 000 Kč

3 560 000 Kč

49 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Zdeňka Štěpánka, Most

3 880 000 Kč

3 600 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

nábř. Dr. Edvarda Beneše 2717/1, Přerov I-Město

4 450 000 Kč

3 650 000 Kč

59 836 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Scheinerova, Teplice

3 300 000 Kč

2 699 000 Kč

35 052 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

1...141516...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 931 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické