Kontakt

Byty 4+1 na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

4+1

58 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Albrechtická 411/7, Most

3 300 000 Kč

3 090 000 Kč

37 683 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

N. Frýda 1245/10, České Budějovice 2

4 880 000 Kč

62 564 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 113 m²Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²

Prodej bytu 4+1 113 m²

Jateční 1410/2, Aš

2 750 000 Kč

24 336 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 4+1 71 m²Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²

Prodej bytu 4+1 71 m²

Volgogradská, Ostrava

4 300 000 Kč

60 563 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Babory, Žirovnice

3 149 000 Kč

34 989 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej bytu 4+1 73 m²Prodej bytu 4+1 73 m²
Prodej bytu 4+1 73 m²
Prodej bytu 4+1 73 m²

Prodej bytu 4+1 73 m²

Hamerská 293, Litvínov - Janov

1 389 000 Kč

19 027 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Pernarec, okres Plzeň-sever

3 890 000 Kč

48 625 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej bytu 4+1 105 m²Prodej bytu 4+1 105 m²
Prodej bytu 4+1 105 m²
Prodej bytu 4+1 105 m²

Prodej bytu 4+1 105 m²

Horní Adršpach 120, Adršpach

3 499 000 Kč

33 324 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Přítkovská, Trnovany, Teplice

3 970 000 Kč

48 415 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické