Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

3+1

266 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Řenče, okres Plzeň-jih

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 943 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Horská 875, Ostrov

3 999 000 Kč

55 542 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Benešovská, Nespeky

5 199 000 Kč

4 999 000 Kč

64 090 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hlohová 128, Hlohová

3 650 000 Kč

54 478 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Za Humny, Opava

3 890 000 Kč

52 568 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Budovatelů 172/5, Přerov I-Město

4 000 000 Kč

60 606 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jindřicha Plachty, Mojžíř, Ústí nad Labem

1 590 000 Kč

19 630 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Mostní 500/7, Opava - Předměstí

3 590 000 Kč

46 026 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Jiráskova 847, Rychnov nad Kněžnou

4 650 000 Kč

54 070 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Nerudova, Děčín

3 900 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

1...192021...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 943 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické