Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

3+1

257 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 95 m²Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²

Prodej bytu 3+1 95 m²

Purkyňova 800/1, Jeseník

4 300 000 Kč

45 263 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 016 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Družstevní, Klatovy

4 990 000 Kč

56 705 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Bulharská 1459, Pardubice - Bílé Předměstí

9 200 000 Kč

92 929 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Vrázova 1560/6, Karlovy Vary

7 200 000 Kč

4 999 999 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 3+1 123 m²Prodej bytu 3+1 123 m²
Prodej bytu 3+1 123 m²
Prodej bytu 3+1 123 m²

Prodej bytu 3+1 123 m²

Zahradní, Karlovy Vary

12 000 000 Kč

97 561 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Liliová, Opava

6 000 000 Kč

64 516 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Na Spořilově, Benešov

7 118 636 Kč

6 279 916 Kč

98 124 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sídliště, Velešín

4 350 000 Kč

64 925 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Gončarovova 1508/2, Ostrava - Zábřeh

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

52 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Gutenbergova 281/7, Liberec V-Kristiánov

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

1...242526

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 016 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické