Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

130 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy, pozemek 476 m²Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Zelená, Struhařov, Struhařov

5 390 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Lipí ev. č. 3, Lipí

4 190 000 Kč

69 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Franzova 969/63, Brno - Maloměřice

4 990 000 Kč

81 803 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Pertoltice, okres Liberec

6 500 000 Kč

6 100 000 Kč

31 282 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²

Kamenice, okres Jihlava

4 700 000 Kč

52 222 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Poniklá 134, Poniklá

9 980 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²

Bělá pod Pradědem, okres Jeseník

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso
123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.