Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

3+1

262 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Benešovská, Nespeky

5 199 000 Kč

4 999 000 Kč

64 090 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 017 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Padělky II, Zlín

5 199 000 Kč

5 099 000 Kč

67 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Koupaliště 915/7, Karlovy Vary - Rybáře

5 500 000 Kč

4 999 999 Kč

67 568 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Palackého třída 790, Chrudim IV

4 950 000 Kč

4 750 000 Kč

51 630 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Dr. Martínka, Hrabůvka, Ostrava

4 350 000 Kč

4 250 000 Kč

66 406 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Čtvrť 1. máje 724, Bojkovice

4 499 990 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Skrétova 774/2, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

85 114 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Slavíkova 180/2, Hodonín

5 700 000 Kč

5 499 990 Kč

58 511 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Benešovo náměstí 2442, Pardubice - Zelené Předměstí

6 150 000 Kč

84 247 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Březová 389, Město Touškov

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
1...456...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 017 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické